Race Stunt Fight 3! Tanıtım Videosu

Adrenaline Crew tarafından hazırlanan ve geliştirilen popüler motosiklet yarışı serisinin son oyunu olan Race Stunt Fight 3! ile oyunseverleri yine farklı bir motosiklet yarışı deneyimi bekliyor. Bir motosiklet yarışı dışında aynı zamanda yetenekleriniz y

Adrenaline Crew tarafından hazırlanan ve geliştirilen popüler motosiklet yarışı serisinin son oyunu olan Race Stunt Fight 3! ile oyunseverleri yine farklı bir motosiklet yarışı deneyimi bekliyor.

Bir motosiklet yarışı dışında aynı zamanda yetenekleriniz yapacağınız akrobatik hareketlerle göstereceğiniz ve yarış esnasında rakiplerinize elinizdeki silahlarla saldıracağınız oyunu oldukça eğlenceli.

Yine oyun içerisinde yer alan çoklu oyuncu modları sayesinde arkadaşlarınızla birlikte yarışabileceğiniz, düşmanlarınızla kavga edebileceğiniz ve yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz oyunu çok seveceğinize eminim.

Race Stunt Fight 3! için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla oyunu Android cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR