Tamamen Elektrikle Çalışan BMW i3 Test Sürüşü

BMW'nin tamamen elektrikli çalışan ilk arabası olan i3 modeli ile yapılan test sürüşünde, Life360 tarafından geliştirilen araba içi kullanıma uygun uygulamaya da göz atılmış. Araba ile birlikte gelecek olan uygulama, aile bireylerinin nerede olduklarını g

BMW'nin tamamen elektrikli çalışan ilk arabası olan i3 modeli ile yapılan test sürüşünde, Life360 tarafından geliştirilen araba içi kullanıma uygun uygulamaya da göz atılmış.

Araba ile birlikte gelecek olan uygulama, aile bireylerinin nerede olduklarını görmenizi, onları bulmanızı veya iletişim kurmanızı sağlamaktadır. İlerleyen günlerde Amerika'da satışa sunulacak olan BMW i3, Amerikalı'ları şimdiden heyecanlandırmış durumda.

Benzinli araba kullananların tabiri ile bir tam depo ile yaklaşık 140 km yol gidebilem BMW i3, tamamen elektrik ile çalışıyor. Araba içerisinde bulunan ekran üzerinden Android ve iOS cihazlarınız ile uyumlu olarak çalışacak uygulama sayesinde ise araba da yapamayacağınız bir çok şeyi rahatça yapar hale gelirken, normalde yaptığınız işleri çok daha kolay halledebileceksiniz.

BMW i3 ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR