Caps Yap (web)

Caps Yap

Caps Yap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caps Yap online olarak kullanabileceğiniz bir caps yapma aracıdır

Caps Yap günümüzde en yaygın olarak kullanılan mizah yapma yollarından olan caps kültürüne dahil olmanızı mümkün kılan bir online caps yapma aracı olarak tanımlanabilir.

Caps kültürünün ortaya çıktığı incicaps tarafından kullanıcıların hizmetine sunulan bu programsız caps yapma aracı sayesinde kısa bir süre içerisinde kolayca kendi capslerinizi hazırlayabiliyorsunuz.

Caps Yap kullanırken ilk olarak üzerine kırmızı şeritle yazı ekleyeceğimiz resmi seçiyoruz. Bilgisayarımızdan herhangi bir resim seçtikten sonra bu resmi yakınlaştırıp uzaklaştırabilmemiz, çerçeve içerisindeki konumunu değiştirebilmemiz, döndürebilmemiz mümkün. Eğer resminizin çerçeve içerisine tam oturmasını isterseniz sağ üst köşedeki menüden resmi sığdır seçeneğini kullanabilirsiniz.

Caps Yap üzerinde resim seçimi yaptıktan sonra ve resmin yerini ve boyutunu ayarladıktan sonra sıra kırmızı şerit üzerine yazı eklemeye geliyor. Caps Yap bu işi klasik incicaps stili içinde yapmanıza izin veriyor. Sadece beyaz rengi kullanabildiğimiz bu online caps yapma aracında yazı tipini değiştiremiyoruz. Kırmızı şeritin boyutunu ayarlayamamız da bu caps yapma aracının eksi yönü. Bazen resim dosyanızın üzerine metin eklediğinizde metinler çok küçük kalabiliyor.

YORUMLAR