Carousel (web)

Carousel

Carousel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    151

  • Üretici

    Dropbox

Carousel, Dropbox hesabınızdaki fotoğraf ve videoları galeri şeklinde sunan bir servistir.

Carousel, Dropbox hesabınızda sakladığınız fotoğraf ve videoları galeri biçimde sunan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor ve kullanıcıların medya dosyalarını organize edebilmelerinin yanında yedeklemelerine de imkan tanıyarak fotoğraf ve videoların her daim güvende durmalarını sağlıyor.

Dropbox’ın Carousel uygulaması akıllı telefon ve tabletlerin yanında web tarayıcıları üzerinde de kullanılabiliyor. Bu noktada bir mobil cihaza sahip olmasanız dahi fotoğraf ve videolarınıza favori internet tarayıcınızdan ulaşabiliyorsunuz.

Dropbox’taki fotoğraf ve videolarınızı konum ve tarih bazında ayırarak modern ve kullanışlı bir arayüz üzerinden sunan Carousel’de saklayabileceğiniz fotoğraf ve video sayısı Dropbox üyeliğinize bağlı olarak değişiyor. 2GB depolama alanı ücretsiz olarak sunuluyor. Fotoğraf ve video çekmeyi seven biriyseniz bu alan tabii ki yeterli olmayacaktır. Bu durumda arkadaşlarınızı davet ederek 16 GB’a kadar ek alan kazanabilir veya ücretli üyelik modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Carousel, Dropbox hesabınıza yüklediğiniz tüm fotoğraf ve videoları otomatik olarak yedekleme özelliğine de sahip. Dilerseniz Ayarlar – Fotoğraf ve Videoları Yedekle bölümünden yedekleme seçeneğini kapatabiliyorsunuz. ( Bu durumda medya dosyalarınız Carousel uygulamasında gözükecek ancak Dropbox hesabınıza yedeklenmeyecektir.)

Carousel'ı mobil cihazınızda denemek isterseniz iPhone için bu bağlantıyı , Android için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR