Evozi Apk Downloader (web)

Evozi Apk Downloader

Evozi Apk Downloader
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sadece uygulamanın Google Play url'sini yazarak saniyeler için Google Play içeriklerini apk paketi halinde edinebilirsiniz.

Mobil internet kullanıcıları kota sorunundan dolayı Google Play uygulamarını başka bir cihaza paket halinde indirip akıllı telefonlara taşımak isteyebilirsiniz. Google Play teorik böyle bir şeye izin vermese de Evozi'nin Apk Downloader servisiyle Google Play uygulamarını bilgisayarımıza indirmek mümkün.

Tek yapmamız gereken indirmek istediğimiz Google Play uygulamasının url'sini Evozi'nin Apk Downloader'ıne yapıştırmak ve "Generate Download Link" butonunu tıklamak. Saniyeler içinde uygulama indirilmeye hazır hale geliyor. İndirdiğimiz uygulamayı akıllı cihazların depolama birimlerine taşıyarak offline kurulum yapabiliyoruz. Paket uygulamalar Android cihazımızda güvenlik gerekçesiyle engellenebilir. Endişe etmeye gerek yok. Ayarlar > Güvenlik yolunu takip edip "Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini aktif ederek sorunu aşmamız mümkün. 

Her ne kadar bazı uygulamarı indirilmeye hazır hale getirmede takılmalar olsa da Evozi Apk Downloader ücretsiz, limitsiz indirme seçeneğiyle Android severlerin büyük yardımcısı olacağa benziyor. Sistemin bizi saldırgan olarak tanımlamaması adına üst üste bir kaç uygulama indirmeden önce modem aç-kapa yaparak ip değiştirmemiz faydalı olacaktır.

ARTILAR

Sade & kullanışlı arayüz

Kısa süre içerisinde uygulamanın indirilmeye hazır hale gelmesi

EKSİLER

Bazı uygulamalarda hata verebilmesi

Çok fazla pop up reklam barındırması

YORUMLAR