GIF Vine (web)

GIF Vine

GIF Vine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GIF Vine uygulaması, Vine videolarını yüksek kaliteli GIF görüntülerine dönüştüren bir web uygulamasıdır.

İlk çıktığı günden bu yana büyük bir akım haline gelen Vine uygulamasındaki videoları yüksek kaliteli GIF formatına dönüştürmek istiyorsanız, GIF Vine uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Kullanıcıların çektikleri 6 saniyelik videoları takipçileriyle paylaşmasına imkan sağlayan Vine uygulaması, ünlü olma kavramını tamamen değiştirmiş durumda. Senaryolarını, hikayelerini 6 saniyeye sığdırıp, takipçilerinin beğenisine sunan kullanıcıların büyük bir kısmı fenomen haline geldiler. Peki bu 6 saniyelik videoları çeşitli platformlarda kullanmak için GIF formatına nasıl dönüştürebiliriz? Cevap çok basit. GIF Vine adlı web uygulaması, basit arayüzü sayesinde bu işlemi çok kısa bir sürede gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Vine’ın mobil uygulamaları ya da web sayfasındaki Paylaş butonunun altında yer alan bağlantıyı kopyala seçeneğine tıkladıktan sonra, GIF Vine’ın ana sayfasındaki kutuya yapıştırmanız yeterli olacaktır. Birkaç saniyelik bekleme süresinin ardından, ilgili video GIF’e dönüştürülecek ve indirmeye hazır hale gelecektir. Bu noktada sizlere bir konuda hatırlatma yapmak istiyorum. İndirdiğiniz GIF formatındaki görüntülerin boyutu, internette çeşitli platformlarda kullanmak için uygun olmayabilir. GIF düzenleyici uygulamaları kullanarak, daha ekonomik boyutlara küçültebilirsiniz.

YORUMLAR