IM+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

IM+, 2010 yılının en popüler platform bağımsız ve tüm sohbet servislerini desteleyen web tarayıcınız üzerinde çalışan web uygulamasıdır.

IM+, eBuddy ve Beejive IM ile birlikte en çok tercih edilen platform bağımsız uygulamalardan. Alternatiflerinin tüm özelliklerini bünyesinde barındırmakla beraber tek farkı uygulamanın Lite isimli ücretsiz bir versiyonun da olması. Satın almak istemediğiniz sürece Lite sürümünü kullanabilirsiniz. Facebook, Skype, MSN/Live Messenger, Google Talk, Yahoo!, AIM/iChat, ICQ, MySpace, Twitter, Jabber, VKontakte ve YandexIM gibi servisleri desteklemenin yanında, görüntülü ve sesli görüşmeler için Skype API desteğini arkasına almış durumda. Başta web olmak üzere tüm mobil cihazlarda uygulamayı kullanmanıza ve web üzerinden kullanmanıza olanak tanınmış.

Genel Özellikleri:

  • Tüm web tarayıcıları destekler.
  • Arkadaş grubunuzla toplu görüşmelere izin verir.
  • Aynı serviste birden çok hesap açabilme özelliği.
  • Uygulamayı indirip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Reklam gösterimi olmayan sürümü ise ücretli olarak satın alabilir ve kullanımına devam edebilirsiniz.
  • Tüm platformlardaki ve servislerdeki arkadaşlarınızla doyasıya mesajlaşabilir, konum bilginizi paylaşabilir ve sesli mesajlar yollayabilirsiniz.

YORUMLAR