isitwp.com (web)

isitwp.com

isitwp.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    34

  • Üretici

    Syed Balkhi

Bir web sitesinin WordPress olup olmadığını merak ediyorsanız, isitwp.com'a girerek web sitesini test edebilirsiniz.

Bir web sitesinin WordPress olup olmadığını merak ediyorsanız, isitwp.com adlı uygulamayı kullanarak kolaylıkla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Günümüzde birçok projede kullanılan WordPress,; kullanım kolaylığı, basit ve anlaşılır arayüzü, güvenlik gibi nedenlerden dolayı popülerliğini artırmaya devam ediyor. Birçok kategoride temalar ve eklentiler geliştiren geliştiriciler, her türlü projede kullanılmak üzere web sitesi yapma şansı sunuyor. Bazen internette gezerken, acaba bu site WordPress mi? Diye merak edebiliyoruz. Kullanılan tasarım bize sıfır kodlama gibi gelebiliyor, ancak kontrol ederek emin olabiliriz.

Bir web sitesinin WordPress olup olmadığını öğrenmek için birçok yöntem bulunuyor. Ancak bu yöntemleri deneyip uğraşmak istemiyorsanız, bunu sizin yerinize birkaç saniyede yapan isitwp.com sitesini kullanabilirsiniz. Siteye girdikten sonra “Enter Domain Name” kısmına merak ettiğiniz web sitesinin adını yazıp, hemen yanındaki butona basarak kontrol işlemini başlatabilirsiniz. Web sitesi WordPress altyapısını kullanıyorsa “:)” ifadesini, WordPress değilse “:(“ ifadesini görebilirsiniz.

YORUMLAR