Milli Piyango Sorgulama (web)

Milli Piyango Sorgulama

Milli Piyango Sorgulama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Milli Piyango Sorgulama servisi ile piyango biletlerinize vuran ikramiyeleri hemen kontrol edebilir ve öğrenebilirsiniz.

Ülkemizde Milli Piyango çekilişlerinin ne kadar popüler olduğu ve her sene milyonlarca kişiye büyük bir umut verdiği ortada. Bu işin müptelaları olduğu kadar yılbaşları gibi özel günlerde de milli piyango biletleri alarak şansını denemek isteyenler olabiliyor. Fakat artık eskiden olduğu gibi gazetenin vereceği ekleri takip etmek ve tek tek karşılaştırmak pek de gerekli değil ve tüm Milli Piyango sonuçları işlemlerini resmi olarak hazırlanan Milli Piyango Sorgulama servisinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulan ve çok sade bir arayüze sahip olan sorgulama ekranında çekiliş tarihinizi seçtikten sonra bilet numaranızı girebiliyor, bunun ardından hemen sorgulama işlemini başlatabiliyorsunuz. Eğer biletinize ikramiye vurduysa bunun ne kadar olduğunu görebileceğiniz gibi, ikramiye vurmaması halinde biletinize ikramiye isabet etmemiştir bilgisini de alabiliyorsunuz.

Eğer sorgulamaya yine de güvenmiyor ve kendiniz eskiden olduğu gibi kontrol etmek istiyorsanız, tüm liste butonuna basarak ikramiyeleri kazanan tüm bilet numaralarını tek tek inceleyebiliyorsunuz. Ekrandaki yazıların okunabilir ve uygun boyutlarda olmaları sayesinde kontrol işlemleri sırasında herhangi bir zorluk çekeceğinizi sanmıyorum.

İsterseniz diğer çekiliş tarihlerini kontrol etmek ve oldukça geri tarihlere gitmek de mümkün. Böylece elinizdeki kontrol etmeyi unuttuğunuz biletlerin bilgilerine bile hemen ulaşabilir, son tarihi geçmediyse paranızı alabilirsiniz. Hala kullanmıyorsanız kesinlikle milli piyango çekiliş sorgulama işlemlerinde kontrol etmeniz gereken bir adres olduğu ortada.

YORUMLAR