Mockup Builder (web)

Mockup Builder

Mockup Builder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,675

  • Üretici

    Mockup Builder

Web tarayıcınız üzerinden hızlı bir şekilde içerisinde bulunana şablon kütüphaneleri sayesinde seçim yaparak web arayüzleri, mobil cihaz arayüzleri hazırlayabileceğiniz örnek tasarım hazırlama uygulamasıdır.

Mockup Builder, içerisinde yüklü gelen kütüphanelerde 10 farklı kategoride yüzlerce hazır şablonları ile hızlı bir şekilde kullanıcı arayüzleri, mobil cihaz ekran çıktıları oluşturmanızı sağlayan modern tüm web tarayıcılarından ulaşabileceğiniz ücretsiz örnek tasarım oluşturma uygulamasıdır. Örnek çıktı ve arayüz oluşturmak, web tasarım yapan ve hızlıca arayüzlerini sunabilmeyi amaçlayan kullanıcılar için hızlı ve ideal bir araç.

- Hızlı prototip oluşturma
- Mobil arayüzler hazırlama
- Hem web üzerinde hem de masaüstü bilgisayarınızda at çalıştır bir uygulama ile işlemlerinizi gerçekleştirebilme imkanı sunmakta.

Tek ekranda tüm ayarları barındırmaktadır. Üst menüde şablon kütüphanesinden seçim yapabilir, sağ menüde ise hazırladığınız örnek çalışmaları kaydedebilir, dönüştürebilir, dışa aktarabilirsiniz. Sağ üst köşede yer alan hızlı bağlantılarda çalışmanızı paylaşabilir, ön izleyebilir ve program hakkında yardım bölümüne ulaşabilirsiniz. Web tarayıcı üzerinde çalışan uygulama masaüstü uygulaması ile aynı özellikleri sunmakta.

ARTILAR

Program yüklemesi gerekmemesi.

PNG ve PDF çıktısı oluşturabilme.

10 farklı kategoride toplamda yüze yakın hazır şablon.

Aynı ekranda birden çok arayüzü düzenleyebilme.

Web Tarayıcı üzerinde çalışması.

EKSİLER

Program arayüz renkleri koyu tonlarda hazırlanmış.

YORUMLAR