Naminum (web)

Naminum

Naminum
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google üzerinden arama yaparken kullanmaya karar verdiğiniz ismin daha önce kullanılmış olduğu görmek sıkıcı. Şirketinizi kurarken ona bir de web sitesi adını bulmak için günlerce sıkıntı yaşamanızı istemeyen Naminum.com size bu nokt

Web sitenize isim bulmakta güçlük çekiyorsanız Naminum.com web sitesi bu konuda size yardımcı olabilecek bir çözüm sunuyor. Kullanacağınız bir ya da birden çok anahtar sözcük üzerinden çeşitlemeler yapalin Naminum, arasında seçmeniz için onlarca seçenek sunabiliyor. Bir arama çubuğu benzeri alan üzerine arasında boşluklar bırakarak yazacağınız kelimeleri birbiriyle karşılaştırarak öneriler sunan site, zahmetli bir yükü de üzerinizden almış oluyor. 

Naminum.com şirketinize bir web adı seçebilmek için birden fazla öneri getirerek seçme şansınızı artırıyor. Naminum önerge çubuğuna bir ya da birden fazla isim yazmanızı istiyor ve daha sonra olasılıkları sıralıyor. Sistem girdiğiniz tüm isimlerim içinde bulunan harf ve kelime dizinlerinin birbiriyle karşılaştırılarak olasılıklar yaratması şeklinde çalışıyor. Daha sonra sizin tek yapmanız gereken şey web siteniz ya da başka bir ürününüz için en orijinal ismi seçerek markanızı geliştirmeye devam etmek.

Böylelikle şirketiniz için Google üzerinden arama yaparken işiniz kolaylaşıyor. Böylelikle isim aramak için saatler kaybetmemenizi ve diğer işlere yönelmenize de olanak tanıyor.

YORUMLAR