PDFMerge (web)

PDFMerge

PDFMerge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    366

  • Üretici

    Free PDF Solutions

PDFMerge! ile farklı PDF dosyalarını kolayca birleştirebilirsiniz

PDFMerge! kullanıcılara programsız PDF birleştirme imkanı veren, internet tarayıcınız üzerinden tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir PDF birleştirme servisidir.

İş hayatımızda veya okul hayatımızda çoğu zaman ödevlerimiz, raporlarımız, sunumlarımız veya CV'lerimiz için farklı PDF dosyalarını kullanmaktayız. Günümüzde giderek önem kazanan PDF dosyaları gittikçe daha yaygın kullanılmaya başlıyor ve bu da PDF dosyaları ile ilgili ihtiyaçları artırıyor.

Kullandığımız farklı dosyaları bazen birleştirmemiz gerekebilmekte. Kimi zaman CV'lerimize ek iş tecrübelerimizi eklemek, ödev veya rapolarımıza eklenti yapmak gibi durumlar için elimizdeki PDF dökümanlarına ek sayfalar eklememiz gerekebiliyor. İşte PDFMerge! bu tür durumlarda sadece internet bağlantınızı ve internet tarayıcınızı kullanarak PDF dosyalarınızı birleştirmenizi mümkün kılıyor ve sizi bu iş için kullanabileceğiniz bir yazılım arama derdinden kurtarıyor. PDF birleştirme için kullanabileceğimiz bir PDF düzenleme yazılımı bulmak ve ücretsiz olarak kullanabilmek her zaman kolay olmayabiliyor.

PDFMerge! ile oldukça kolay bir şekilde PDF dosyalarınızı birleştirebilirsiniz. Uygulama sayfasında ilk olarak birleştireceğiniz PDF dosyalarını seçiyorsunuz ve sonrasında Merge! tuşuna tıklayarak pdf birleştirme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

YORUMLAR