Sayısal Loto Sorgulama (web)

Sayısal Loto Sorgulama

Sayısal Loto Sorgulama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sayısal Loto Sorgulama hem güncel, hem eski sayısal loto sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz

Sayısal Loto Sorgulama vatandaşlarımıza en yüksek para ödülünü kazandıran şans oyunlarının arasında yer alan Sayısal Loto'nun sonuçlarını gösteren bir internet hizmetidir.

Milli Piyango İdaresi tarafından hizmete açılan bu internet servisi ile en güncel Sayısal Loto sonuçlarına masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden veya internete erişebilen herhangi bir cihaz üzerinden kolayca ulaşabiliyorsunuz. Sayısal Loto Sorgulama en son Sayısal Loto çekilişi sonucu açıklanan en güncel Sayısal Loto sonuçlarının yanında geçmişe dönük olarak da Sayısal Loto sonuçlarını listeleyebiliyor. Servis üzerinde 1996 yılından beri açıklanmış olan bütün Sayısal Loto sonuçlarına erişebilmektesiniz.

Sayısal Loto Sorgulama servisi içerisinde kullanışlı bilgiler de içermekte. Sadece Sayısal Loto sonuçlarının haricinde Sayısal Loto Sorgulama servisinde 6 bilen kişi sayısı, 5 bilen kişi sayısı, 4 bilen kişi sayısı, 3 bilen kişi sayısı da görüntülenebilmekte. Bunun yanında bu kişilerin ne kadar ikramiye kazandığı da görülebiliyor. Bu bilgilerin haricinde büyük ikramiyeyi kazanan il ve ilçe Sayısal Loto Sorgulama servisi üzerinde yer almakta. Ayrıca büyük ikramiye isabet eden bayiler servis üzerinden PDF dosyası olarka indirilebilmekte.

YORUMLAR