Storm Sounds (web)

Storm Sounds

Storm Sounds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Storm Sounds ile fırtına seslerini dinleyebilirsiniz

Storm Sounds kullanıcılara fırtına seslerinin nasıl birşeye benzediğini gösteren ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir web hizmetidir.

İnternet tarayıcınız üzerinde çalışan bir uygulama olan Storm Sounds gerçek fırtınalar esnasında kaydedilmiş ses akışlarını sürekli bir şekilde oynatıyor ve bir fırtınanın içindeymişsiniz gibi hissetmenzie yardımcı oluyor. Uygulama farklı fırtına seslerini birleştirmektedir ve kullanıcılara bu fırtına seslerinden birini seçme imkanı tanımaktadır. Bu fırtına şartları arasında tayfunlar, hortumlar, tropik fırtınalar, dolu, mason fırtınaları, yağmur ormanı fırtınaları, kar fırtınaları, yıldırımlar gibi fırtına çeşitleri yer alıyor.

Storm Sounds site üzerinden yürüttüğünüz fırtına seslerini dilediğiniz zaman durdurabilme ve devam edebilme imkanını sunan tuşlara yer vermekte. Uygulamanın sunduğu ses kayıtları sayesinde uyku problemi, stres, odaklanamama gibi sıkıntılarınızı çözebilir ve kulaklığınızı takarak gürültü gibi çevresel etkilerden kurtulabilirsiniz. Yağmur ve rüzgar ile birleşen şimşek sesleri kafanızdaki rahatsız edici düşüncelerden sıyrılmanıza ve rahatlamanıza yardımcı oluyor.

YORUMLAR