Süper Loto Sorgulama (web)

Süper Loto Sorgulama

Süper Loto Sorgulama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Süper Loto Sorgulama, perşembe akşamları çekilen Süper Loto'nun sonuçlarına anında bakabileceğiniz Milli Piyango'nun resmi web servisidir.

Kendinizi çok şanslı hissedip süper loto oynadıysanız ve perşembe akşamı hemen zengin olup olmadığınızı kontrol etmek istiyorsanız, Süper Loto Sorgulama servisinden yararlanabilirsiniz. Süper Loto sorgulama işlemi sayesinde sadece güncel haftanın rakamlarını değil, istediğiniz tarihi seçerek eski kuponlarınızı da kontrol edebiliyorsunuz.

Milli Piyango'nun ücretsiz olarak internet sitesi üzerinden sunmuş olduğu hizmet sayesinde, çekilişten kısa bir süre sonra kuponlarınızı kontrol edebilirsiniz. Milyonlarca lira ödüller dağıtılan en popüler şans oyunlardan bir tanesi olan Süper Loto, aynı zamanda tutturması en zor şans oyunları içerisinde yer alıyor. 1 - 54 rakamları arasından seçeceğiniz 6 adet rakamın hepsinin tutması halinde alacağınız ödül oldukça büyük oluyor.

Sayfa üzerinde istediğiniz haftanın sonuçları ile ilgili neredeyse tüm detaylara ulaşabilmek mümkün. Çıkan rakamlar, çekiliş haftası, tarihi, 6, 5, 4 ve 3 bilen toplam kişi sayıları ile alacakları ödül miktarları, 6 bilen oldu ise bir sonraki haftaya devreden büyük ikramiye bilgilerini sayfa üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Ufak, sade ve kullanımı kolay şekilde tasarlanan arayüz sayesinde daha önce hiç bilgisayar kullanmamış olsanız bile rahatlıkla sonuçları kontrol edebilirsiniz. Süper Loto dışında, sayısal loto, on numara, şans topu ve milli piyango bilet sonuçlarına da ekranın altındaki linklere tıklayarak erişebiliyorsunuz.

YORUMLAR