Translate.com (web)

Translate.com

Translate.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    292

  • ÜRETİCİ

    Translate.com

Çeviri işlerinizde 90'a yakın dil desteği ve en hatasız çeviri garantisi sunan Translate.com servisini deneyin.

Online çeviri işlerinizde size yardımcı olacak Translate.com sitesi, 90’a yakın dili desteklemenin yanında en hatasız çeviri garantisi sunuyor.

Yabancı dil bilmiyorsanız, internetin sunduğu bazı nimetlerden faydalanamıyor olabilirsiniz. Türkçe kaynakların yeterli olmadığı zamanlarda , yabancı kaynaklardan bilgi toplamak gerekebilir. Bu tür durumlarda da yabancı dil bilmediğinizden dolayı eksik hissedebilirsiniz. Translate.com servisi de kelime ya da tam cümle çevirisi yaparak, ihtiyaçlarınızı karşılamanızda sizlere yardımcı oluyor. Metin çevirmenin yanı sıra, İnsan çevirisi özelliğine de sahip olan Translate.com aracılığıyla farklı dili konuşan kişiler kolaylıkla iletişim kurabilir duruma geliyor.

90’a yakın dil desteği sunan Translate.com’da çeviri yapabilmek için yapmanız gereken tek şey, çevirilecek metni ilgili alana yapıştırmak ve çevirinin tamamlanmasını beklemek. Metin otomatik olarak çevirilecek ve siz de ihtiyacınız olan bilgiyi elde edebileceksiniz.

Web uygulamasının yanında Translate.com’un Android ve iOS uygulamaları da kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Siz de farklı bir çeviri servisi arıyorsanız, bu servisi deneyebilir farkı gözlemleyebilirsiniz.

YORUMLAR