Vine Downloader (web)

Vine Downloader

Vine Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vine'da beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza arşivlemek için kullanabileceğiniz başarılı bir Vine indirme uygulamasıdır.

Kullanıcıların yeteneklerini konuşturarak çektikleri 6 saniyelik videoları, uygulamayı kullanan diğer kullanıcılarla buluşturan Vine’daki videoları indirmek Vine Downloader ile çok kolay.

Son zamanların en popüler sosyal ağ platformlarından biri olan Vine, çok büyük bir akım haline geldi. Ünlü olma kavramını tamamen değiştiren Vine’da, hikayelerini 6 saniyeye sığdıran ve büyük beğeni toplayan kullanıcılar fenomen haline gelmiş durumda. Peki beğendiğimiz bu Vine videolarını indirmek mümkün mü? Elbette mümkün. Hoşunuza giden, daha sonra tekrar tekrar izlemek istediğiniz videoları arşivinize almak istiyorsanız ya da bu videolardan kolajlar oluşturmak istiyorsanız Vine Downloader adlı web uygulaması bu konudaki en büyük yardımcınız olacaktır diye düşünüyorum.

Vine’ın mobil uygulamasında ya da web uygulamasında paylaş seçeneğinin altında bulunan bağlantıyı kopyala seçeneğini kullandıktan sonra, Vine Downloader sayfasına girerek ana sayfadaki kutuya bu bağlantıyı yapıştırmanız yeterli. Çok kısa bir bekleme aşamasından sonra videoyu MP4 formatında indirebilir, isterseniz de arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Başka bir video indirmek isterseniz de, bu sayfa üzerinde yer alan Start Over butonuna basarak aynı adımları tekrar izlemeniz yeterli olacaktır.

YORUMLAR