Whale Sounds (web)

Whale Sounds

Whale Sounds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Whale Sounds sizi dinlendirecek sesleri ayağınıza getiriyor

Whale Sounds oldukça dinlendirici yapıda olan balina seslerini ücretsiz olarak dinlemenize olanak sağlayan bir web hizmetidir.

İnternet tarayıcınız üzerinden çalışan bir uygulama olan Whale Sounds kullanıcılara farklı türdeki balinaların farklı doğal eylemleri esnasında kaydedilmiş gerçek seslerini uzun ses akışları halinde sunmaktadır. Okyanusun derinlerinden duyulan balina sesleri hem sizi rahatlatmakta hem de çalışmalarınıza odaklanmanıza yardımcı olmaktadır.

Whale Sounds bize farklı ses kayıtları sunmakta ve bu kayıtlardan dilediğimizi dinleme imkanı vermekte. Dilediğimizde bu ses akışlarını durdurabilmemiz veya yeniden oynatabilmemiz için sayfa üzerinde durdurma ve oynatma tuşlarına yer verilmiş. Eğer iş veya okul hayatınızdaki sunum, proje, ödev veya tez gibi çalışmalarınızda çevresel etkiler veya gürültü nedeniyle uygun çalışma ortamını yakalayamıyorsanız Whale Sounds kullanarak verimlilik arttırma ve odaklanma problemlerini çözme konusunda yardım alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı açarak kulaklıklarınızı bilgisayarınıza takmak ve dinlendirici balina seslerini dinlemek.

YORUMLAR