XROS (web)
XROS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

XROS, şirket içi / şirketler arası anlık mesajlaşma uygulaması ve çapraz platform desteği sunuyor.

XROS, şirket içi ve şirketler arası anlık mesajlaşma uygulaması olarak tüm platformlarda karşımıza çıkıyor. Ücretsiz olarak sunulması ve pratik olmasının dışında mobil, web ve masaüstünden kullanabilmesi başka bir deyişle çapraz platform desteği sunmasının yanı sıra sadece e-posta adresiyle hızlıca iletişim kurmayı desteklemesiyle farklılık yaratan bir uygulama.

Şirket içinde hızlı iletişim için WhatsApp’ı kullanabiliyor olabilirsiniz ancak XROS’a da bakmanızı tavsiye ederim. Doğrudan internet tarayıcınızdan, masaüstünden veyahut mobil cihazlarınızdan Google hesabınızla veya iş e-posta adresinizle giriş yaparak kullanmaya başlayabileceğiniz uygulamada grup konuşmalarına şirket dışındaki kişileri de kolaylıkla alabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken e-posta adreslerini girmek. Davetinizi alan iş arkadaşınız sadece linke tıklayarak üyelikle uğraşmadan, XROS’u indirmeden doğrudan konuşmanıza katılabiliyor.

Grup sohbet başlıkları ve kişilere tek dokunuşla ulaşma imkanı tanıyan olabildiğince sade, modern kullanıcı arayüzüne sahip uygulamada mesajlara ek ekleme (bağlantı, görsel vb.) seçeneği de bulunuyor. Son derece pratik uygulamayı tüm çalışanlara öneririm.

YORUMLAR