Absolute Antivirus 1.0.0.0 (windows)

Absolute Antivirus

Absolute Antivirus
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 0.64 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Absolute Antivirus, bilgisayarınızı güven altında tutmanızı sağlayan güçlü, hızlı ve etkili bir antivirüs çözümüdür.

Absolute Antivirus, bilgisayar güvenliğine önem veren kullanıcılar için geliştirilmiş olan güçlü, etkili ve hızlı bir antivirüs yazılımıdır.

Hızlı tarama, tam tarama, özel tarama ve bellek tarama seçenekleri sayesinde kullanıcılara bilgisayarlarının istedikleri bölümleri üzerinde tarama yapma şansı sunan program, tarama işlemlerini çok hızlı olmasa da oldukça geçerli sürelerde tamamlamaktadır.

Halihazırda kullanmakta olduğunuz virüs programlarına ek olarak da kullanabileceğiniz program, yaptığı sistem taramaları sırasında farklı web sitelerine ait zararlı takip etme çerezlerini de algılayarak etkisiz hale getirmenize olanak sağlamaktadır.

Virüs, spyware, malware ve trojanlara karşı etkili bir savunma sağlayan Absolute Antivirüs ile belirli zaman aralıklarında bilgisayarınızı otomatik olarak taratabilir ve olası tehditlere karşı önlem alabilirsiniz.

Otomatik olarak güncellenen veritabanı ve gerçek zamanlı koruma özellikleriyle de kullanıcıların kendilerini sürekli olarak güvende hissetmelerine olanak sağlayan program; sade, şık ve kullanışlı kullanıcı arayüzüyle de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Bir antivirüs programında ihtiyacınız olabilecek her türlü özelliği sizlere sunan Absolute Antivirüs, alternatif bir antivirüs programına ihtiyaç duyan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir güvenlik yazılımıdır.

YORUMLAR