All-In-One Video Downloader

All-In-One Video Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

All-In-One Video Downloader programı ile YouTube, Vimeo ya da Dailymotion'da yer alan videoları kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Dosya İndirme Yöneticileri kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

All-In-One Video Downloader programı, sık sık online video sitelerinden videolar indirmek isteyen ve böylece aynı videoları izlemek için tekrar tekrar kota harcamak istemeyen kullanıcılar için hazırlanmış ücretsiz programlar arasında yer alıyor ve böylece güvenliği meçhul internet servislerinin bu iş için kullanılmasına gerek kalmıyor.

Programın sadece tek bir arayüzden oluşması ve pek detay barındırmaması sayesinde indirir indirmez kullanmaya başlayabiliyor, videolarınızı MP4 formatında bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Aynı zamanda oldukça hızlı bir şekilde link tespiti yapan program, internet hızınıza bağlı olarak saniyeler içerisinde istediğiniz videoyu bilgisayarınıza aktaracaktır.

YouTube, MetaCafe, Dailymotion, Vimeo ve pek çok diğer video sitesini desteklemesi sayesinde All-In-One Video Downloader'ı pek çok farklı video kaynağından videolar indirmek için kullanabilirsiniz. Her ne kadar ses ve videoyu ayrı olarak indirme gibi bir opsiyonu olmasa da, iddia ettiği MP4 video indirme işini sorunsuzca gerçekleştirebiliyor.

Dosya indirilirken ne kadarının indiğine dair verdiği bilgiler sayesinde kullanıcılar video indirmelerinin gidişatını da kolayca takip edebiliyorlar. Tarayıcılarını eklentiler ile bozmak istemeyenler ve Java ile çalışan web servislerine güvenmeyenler, direkt olarak program şeklinde çalışan All-In-One Video Downloader programını denemeliler.

YORUMLAR