Alpha Clipboard 4.04 (windows)

Alpha Clipboard

Alpha Clipboard
ÜCRETSİZ
İndir 6.02 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alpha Clipboard programını kullanarak Windows bilgisayarınızdaki panoya kopyalanmış verileri kolayca yönetebilirsiniz.

Alpha Clipboard programı, bilgisayarında sık sık panoya veri kopyalama işlemleri gerçekleştirenlerin denemekten keyif alabilecekleri ücretsiz programlardan birisi ve kolayca kopyalanan bilgilerin yönetilebilmesini sağlıyor. Windows'un kendi sahip olduğu pano maalesef sadece tek bir veri içerebiliyor ve bu nedenle daha fazla ve sık şekilde kopyalama, yapıştırma ve kesme işlemleri yapanlar ek uygulamalara ihtiyaç duyabiliyorlar.

Toplamda yirmi beş adede kadar bilgiyi aynı anda hafızada tutabilen programın arayüzü de çok kolay ve anlaşılır bir şekilde düzenlendiği için daha sonra kopyalanan bu bilgileri başka yerlere hemen yapıştırabiliyorsunuz.

Aynı zamanda direkt olarak kopyalanan bir verinin üzerine tıklamanız onu hemen bir önceki aktif olan programa yapıştırıyor ve bir daha kopyalama zahmetine girmenize gerek kalmıyor. Ayrıca panoda bulunan verinin bir web adresi olması durumunda tıklanırsa direkt olarak web tarayıcı üzerinde açılabiliyor.

Sadece panoya bilgi kopyalamakta değil, bilgi yaratmakta da kullanılabilen program sayesinde istediğiniz dökümanınıza hemen ekleyebileceğiniz tarih damgaları, imzalar ve ek yazılar hazırlayabiliyorsunuz. Dileyenler birden fazla kopyalanan veriyi de anında belge ve dökümanlarına yapıştırabilirler.

YORUMLAR