Ammyy Admin 3.5 (windows)

Ammyy Admin

3.5
Ammyy Admin
ÜCRETSİZ
3  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ammyy Admin uzak masaüstü bağlantısı kurmanın kolay bir yoludur

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algınlanmaktadır. Alternatif olarak Teamviewer programını deneyebilirsiniz.

Ammyy Admin kullanıcılara farklı bir bilgisayarı yönetmek veya kendi bilgisayarlarını farklı bir yerden erişime açmak için oldukça zahmetsiz bir çözüm sunan bir uzaktan erişim programıdır.

Bilgisayarlarınıza kişisel kullanım amacıyla tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uzaktan kontrol hizmeti olan Ammyy Admin sayesinde benzer uzaktan yönetim uygulamalarının aksine saniyeler içerisinde uzak masaüstü bağlantıları kurabilmektesiniz. Program bu iş için sadece yüklü olduğu bilgisayara özel donanım tabanlı bir kullanıcı kimliği (ID) oluşturuyor ve bu ID kullanılarak masaüstü paylaşma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Ammyy Admin'in size verdiği ID'yi bilgisayarınıza bağlanmak isteyen kişiye gönderdiğinizde o kişi bu ID'yi kendi bilgisayarında yüklü olan Ammyy Admin programına girebiliyor ve bilgisayarınıza bağlanabiliyor. Benzer şekilde siz de size verilen ID'leri kullanarak başka bilgisayarlara bağlanabiliyorsunuz.

Ammyy Admin birçok farklı senaryoda işinize yarayabilmekte. Eğer işe giderken bilgisayarınızı açık bıraktıysanız ve bir takım dosya indirme işlemleri yürütüyorsanız Ammyy Admin kullanarak iş yerinizden evinizdeki bilgisayarınıza bağlanabilirsiniz ve dosya indirme işlemlerinizi denetleyebilirsiniz. Ayrıca bu şekilde evde unuttuğunuz dökümnalara da ulaşabilirsiniz. İşe gidemediğiniz durumlarda da Ammyy Admin kullanarak evinizden işlerinizi yürütebilirsiniz.

Ammyy Admin kurduğunuz uzak masaüstü bağlantılarını AES ve RSA standartlarıyla şifreleyebilmekte. Bu sayde bağlantı güvenliğiniz sağlanmakta. Ammyy Admin ile uzak masaüstü bağlantısı kurduğunuz bilgisayarlarla sesli görüşme de yapabiliyorsunuz.