Anrpro Screen Capture Tool 1.2 (windows)

Anrpro Screen Capture Tool

1.2
Anrpro Screen Capture Tool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anrpro Screen Capture Tool ile kolayca ekran görüntüsü alabilirsiniz

Anrpro Screen Capture Tool kullanıcıların bilgisayarlarında tamamen ücretsiz olarak kullanabilecekleri pratik bir ekran görüntüsü alma programıdır.

Hemen hemen her bilgisayarda kolayca çalışabilen bir program olan Anrpro Screen Capture Tool bize sunumlarımızda, ödevlerimizde, projelerimizde veya resimli anlatımlarımızda kullanılmak üzere ekran görüntüleri oluşturma imkanı veriyor. Anrpro Screen Capture Tool 3 farklı ekran görüntüsü kaydetme moduna sahip. Dilersek bütün masaüstümüzün görüntüsünü yakalayabiliyoruz, dilersek dikdörtgen şeklinde belirleyeceğimiz alanın görüntüsünü yakalayabiliyoruz, dilersek de belirleyeceğimiz pencerenin görüntüsünü yakalayabiliyoruz.

Anrpro Screen Capture Tool bize ekran görüntüsü alma özelliğinin yanında yakaladığımız görüntüler için resim düzenleme seçenekleri de sunuyor. Anrpro Screen Capture Tool aracılığyla yakaladığımız görüntüleri resim kesme ve resim boyutlandırma araçları sayesinde şekillendirebiliyoruz. Bunun yanında resimlere metin ve anlatımlar için geometrik şekiller ekleyebiliyoruz.

Eğer kolayca ekran görüntüsü yakalamak ve yakaladığınız görüntüleri ihtiyaçlarınıza göre düzenlemek için zengin özellikli ve ücretsiz kullanım sunan bir program arıyorsanız Anrpro Screen Capture Tool'u denemelisiniz.

YORUMLAR