Avid Pro Tools 11.1.3 (windows)

Avid Pro Tools

Avid Pro Tools
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Profesyonel kullanıcılara hitap eden bu araç ile komplike ses dosyalarını yönetebilir ve projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Avid Pro Tools 11 kapsamlı ve profesyonel düzeydeki özellikleriyle öne çıkan bir ses işleme ve düzenleme uygulamasıdır. Günümüz beklentileri ve teknolojileri göz önüne alınarak tasarlanmış olan Pro Tools 11 ile ses dosyalarınızı düzenleyebilir ve yeni dosyalar işleyebilirsiniz.

Son teknoloji ses işleme motoru, 64-bit performansı, gelişmiş video işleme özellikleri ve işlevsel arayüzü ile profesyonel ses editörlerinin mutlaka denemesi gereken yazılımlar arasında yer alan Avid Pro Tools ile en detaylı projelerinizi bile verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Programın arayüzü ilk başta fazla kalabalık gibi gelse de bu işin içinde olan kullanıcılar için sorun olmayacaktır. Genel olarak bakıldığında aynı tür fonksiyonların aynı bölümlerde toplandığını görüyoruz ve bu da işlevselliği artırıyor. Program aynı zamanda HD videoları oynatabilen bir video motoruna sahip. Bu özelliği kullanarak en popüler HD video formatlarını rahatlıkla oynatabilirsiniz.

Kapsamlı özellikleriyle daha çok profesyonellere hitap eden bu program ile en komplike ses dosyalarını düzenleyebilir ve kendi projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.