Barn Story: Farm Day (windows)

Barn Story: Farm Day

Barn Story: Farm Day
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Barn Story: Farm Day, çiftlik hayatına adım atarak şehrin tüm stresini unutacağınız yepyeni bir Windows 8.1 oyunu.

Barn Story: Farm Day, Farmville’den sonra Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz en iyi çiftlik kurma ve yönetme oyunu. Betonlarla kaplı şehirlerden biraz uzaklara kaçıp örneğin köy hayatını tatmak istiyorsanız kendi çiftliğinizi dilediğinizce kurabileceğiniz bu oyuna kesinlikle göz atmalısınız.

Çiftlik oyunu denilince çoğumuzun aklına ilk Farmville geliyor. Detaylı hazırlanmış grafikleri, kendimizi gerçekten çiftlikteymiş gibi hissettiren ses efektleri, hayvanların animasyonları kısacası her yönüyle harika bir oyun. Tabii ki böylesine dünya genelinde ilgi gören oyunların kopyası da oluyor. Barn Story: Farm Day de bunlardan biri. Hem görselleriyle hem de oynanışıyla Farmville’yi aratmayan oldukça başarılı bir kopya olarak gösterebileceğimiz yapımda şehirden oldukça uzak bir çiftlikte dinlemenin keyfini sürüyoruz. Amacımız birkaç hayvanı besleyip, belli meyveleri ürettiğimiz çiftliğimizde çalışarak işleri büyütmek; ticaret yapmaya başlamak.

Her simülasyon oyunu gibi yavaş yavaş ilerlediğimiz oyunda çiftliğimizi canlandıran ve etinden sütünden yararlanabileceğimiz çok sayıda hayvan var. İnek, tavuk, hindi besleyip büyütüp satabileceğimiz hayvanlar arasında. Bunlar dışında çiftliğimize renk katan evcil hayvanlar da mevcut. Tabii ki tek geçim kaynağımız hayvanlar değil. Çok sayıda meyve ve ev yapımı yiyecekleri de çiftliğimize gelenlere satabiliyoruz.

Çiftliğimizi eşsiz kılan tasarım harikası dekorasyonlar da sunan oyunun sosyal ağ desteği de bulunmakta. Yani oyunu sadece tek başımıza oynamıyor, arkadaşlarımızın çiftliklerine de göz atabiliyor, onlarla ticaret yapabiliyoruz.