Basic YouTube Downloader

Basic YouTube Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basic YouTube Downloader ile YouTube videolarını bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Basic YouTube Downloader YouTube videolarını bilgisayara kaydetmenize yardımcı olan ücretsiz bir Youtube video indirme programıdır.

YouTube üzerinde yer alan videolar internet bağlantımız varken sadece internet erişimi olan cihazlarda seyredilebilmektedir. Ayrıca sadece müzik dinlemek istesek bile aynı videoyu her seferinde yeniden yüklemek büyük bir veri trafiği oluşturmaktadır. Bu nedenle kotalı internetimizin kotasını aşabilmemiz muhtemeldir. İnternetin olmadığı durumlarda ise YouTube videolarını seyredebilmek mümkün değildir, bunun yanında televizyon, mp3 çalar ve eski cep telefonları YouTube videolarını oynatamamaktadır.

Bu gibi durumlarda Basic YouTube Downloader kullanarak YouTube videolarını kolayca bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Program ile video indirmek için yapmanız gereken tarayıcınızdaki YouTube videosunun bağlantısını kopyalayarak programın ana penceresine yapıştırmak ve "Download" tuşuna basmaktır.

Basic YouTube Downloader'ın güzel bir yönü indirilen YouTube videolarını MP3 formatı ile kaydedebilmesidir. Bu sayede YouTube müzik indirme ve YouTube şarkı indirme işlemlerini kolayca halledebilmektesiniz. Bunun yanında videoyu kaydedeceğiniz video formatını da seçebilmektesiniz.

Basic YouTube Downloader size indirilen videoların ses seviyesini arttırma imkanı da sunuyor. Bu sayede düşük sesli YouTube videolarının sesini arttırarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.