Battle for Blood (windows)

Battle for Blood

Battle for Blood
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle for Blood bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur

Battle for Blood eğer bulmaca oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidecek ve boş zamanlarınızı oldukça eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak bir renk eşleştirme oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Battle for Blood'da fantastik bir dünyada geçen bir hikaye konu alınıyor. Bu fantastik dünyada yer alan bir krallığın toprakları karanlık güçler tarafındna saldırıya uğruyor. Bu karanlık güçleri durdurmak için ise çiftçisinden kılıç ve kalkanını kuşanmış şovalyeye kadar bütün krallık insanları seferber oluyor. Bize düşen görev ise savaş alanında bu insanlara kumandanlık etmek ve karanlık güçlerle nasıl savaşılacağını belirlemek. Bu iş için yapmamız gereken şey ise oyun tahtası üzerindeki aynı taşlardan en az 3 tanesini yanyana getirmek ve bu sayede savaş alanına yeni askerler çıkartmak. Böylece düşmanlarımız karşısında ihtiyacımız olan savaş gücünü elde edebiliyoruz ve bölümleri geçebiliyoruz.

Battle for Blood'un oynanışı oldukça hızlı ve keyifli. Taşları arka arkaya birleştirdikçe savaş alanına hakim olmaya başladığınızı hissedebiliyorsunuz. Oyunda 60 farklı bölüm yer alıyor, güncellemelerle bu bölümlere yenileri de eklenmekte. Bu bölümler arasında heyecan dolu bölüm sonu canavarları da yapabilmekteyiz. Göze hoş görünen bir oyun olan Battle for Blood'un minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • Intel Core 2 Duo işlemci
  • 2 GB RAM
  • 200 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR