Better Search 0.0.23 (windows)

Better Search

Better Search
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chrome tarayıcınızda kullanabileceğiniz bir arama eklentisidir.

Better Search, Google Chrome tarayıcılarınıza yükleyip kullanabileceğiniz başarılı bir arama eklentisidir. Aramalarınızı çok daha verimli ve efektif bir hale getirmek ve aradıklarınızı çok daha çabuk bulmak istiyorsanız Better Search'ü denemelisiniz.

Tarayıcı olarak Google Chrome kullanıyorsanız faydalanabileceğiniz çok fazla kullanışlı eklenti bulunuyor. Better Search de bunlardan birisi. Google'da zaman zaman aradıklarımızı bulmak çok büyük sorun olabiliyor. Çünkü internet çok büyük bir alem ve ne aradığınızı bilseniz dahi direk olarak karşınıza çıkmayabiliyor.

Bu eklenti sayesinde bu sıkıntıları en aza indirebilme şansına sahipsiniz. Eklentinin en güzel özelliklerinden birisi sonuç linklerini yeni tab açmak zorunda kalmadan görüntüleme şansını size tanıması diyebilirim.

Bununla birlikte arama motorlarında aradığınız kelime direk olarak vurgulanmış şekilde görüntüleniyor. Ayrıca yine daha önceden kaydettiğiniz veya bookmark'larınıze eklediğiniz bir sayfa arama sonuçlarında çıkarsa yine vurgulanmış olarak gösteriliyor.

Diyelim ki bir kaç gün önce bir kelimeyi aradınız. Bir kaç gün sonra tekrar o kelimeyi aradığınızda eğer sonuçlara yeni şeyler eklenmişse onlar da karşınıza vurgulanmış olarak çıkıyor böylece yeni sonuçlardan haberdar olabiliyorsunuz.

Ayrıca kaydettiğiniz sayfaları etiketler aracılığıyla kontrol edebiliyorsunuz. Yine görmek istemediğiniz web sitelerini arama sonuçlarında çıkmaması için bloklayabiliyor ve blokladıklarınızı da tek bir tıklamayı görebiliyorsunuz.

Kısacası aramalarınızı çok daha etkili hale getirecek olan bu eklentiyi indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR