Bookmark Manager 2.2014.1029.10943 (windows)

Bookmark Manager

Bookmark Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bookmark Manager eklentisi sayesinde Google Chrome'da yer imlerinizi daha kolay yönetebilirsiniz.

Bookmark Manager eklentisi, Google Chrome web tarayıcınızda kullanabileceğiniz ve Google tarafından resmi olarak yayınlanmış bir sık kullanılanlar yöneticisi olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Şimdiye de Google Chrome'da yer alan varsayılan sık kullanılanlar listesinin yeterince kullanışlı olmadığını dikkate alırsak, Bookmark Manager'a göz atmak isteyebilirsiniz.

Eklentiyi tarayıcınıza kurduğunuzda, eski liste yöneticiniz yerine Bookmark Manager'ı kullanabilmeniz için tarayıcınızın sık kullanılan ikonlar bölümüne yeni bir sekme açılacaktır. Bu sekmeyi kullanarak hemen yeni bookmark listeleme bölümüne geçiş yapabiliyorsunuz. Bu bölümde yer alan web sitelerinin anlaşılır ve kolay kullanılır bir yapıda sıralandıklarını da unutmamak gerek.

Artık bir web sitesini sık kullanılanlarınıza eklediğinizde o web sitesine bir başlık atayabiliyor, isterseniz farklı kategorilendirmeler yapabiliyor ve açıklayıcı notlar da ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede direkt olarak üzerine tıklamadan neye tıklamak üzere olduğunuzu bir bakışta anlayabiliyorsunuz.

Aynı zamanda yer imlerinin artık otomatik olarak güncellenmesi de mümkün hale geliyor. Böylece o web sitesinin son görünümünü direkt olarak liste üzerinde görebiliyorsunuz. Dileyen kullanıcılar listelerindeki öğeleri arkadaşlarıyla da paylaşabiliyor ve onların da o sitelere giriş yapmalarını sağlayabiliyorlar.

Bookmark Manager'ın sunduğu listeler mobil cihazlarınızla da senkronize edildikleri için kullanırken tüm sevdiğiniz web siteleri diğer cihazlarınıza taşınıyorlar. Eğer web sitelerini daha kolay bir şekilde kenarda saklamak ve daha etkili bir şekilde erişim sağlamak istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemeniz gereken eklentilerden birisi olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR