C-Guard Antivirus 1.0.2 (windows)

C-Guard Antivirus

C-Guard Antivirus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

C-Guard Antivirus bilgisayarınızdaki virüsleri temizleyebilirsiniz

C-Guard Antivirus kullanıcılara virüs temizleme imkanı veren ve bilgisayarları için gerçek zamanlı virüs koruması sunan ücretsiz bir antivirüs programıdır.

C-Guard Antivirus ile bilgisayarınızdaki virüsleri tespit ederek silebilmektesiniz. Program kendi içeirisnde virüsleri karantina altına alabiliyor ve sisteminizi etkilemelerini engelleyebiliyor. Fakat C-Guard Antivirus'ün öne çıkan özelliği ücretsiz antivirüs programlarında pek rastlanmayan gerçek zamanlı koruma özelliği. Program bu özellik sayesinde sisteminizi sürekli izliyor ve zararlı dosyaları anında tespit ederek bilgisayarınıza sızmalarını engelliyor. Bu iş için internet üzerinde indirdiğiniz dosyalar gibi dosyalar otomatik olarak taranmakta.

C-Guard Antivirus tek tek dosyaları tarayabilmenize de imkan tanımakta. C-Guard Antivirus'ün içerik menüsüne eklediği kısayollar sayesinde herhangi bir dosyanın üzerine sağ tuşla tıklayarak sadece o dosyayı virüs taramasından geçirebiliyorsunuz.

C-Guard Antivirus sahip olduğu oyun modu sayesinde oyunlar sırasında programın otomatik uyarılarını kapatmanıza imkan tanımakta. C-Guard Antivirus otomatik güncelleme özelliğine de sahip. Bu sayede virüs tanımlama bilgilerini sürekli güncel tutabiliyor. 

YORUMLAR