Call Of Duty: Modern Warfare 2 Save Dosyası (windows)

Call Of Duty: Modern Warfare 2 Save Dosyası

Call Of Duty: Modern Warfare 2 Save Dosyası
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Duty: Modern Warfare 2 save dosyası ile tüm oyunun bitmiş halini elde edebilirsiniz.

Call of Duty serisi her zaman için oyuncuların en zevk aldıkları FPS serilerinden birisi olmaya devam ediyor ve bilhassa hikayesi, grafikleri, sesleri ile oynanışı sayesinde aradan yıllar geçse de oynanabiliyor. Call of Duty Modern Warfare 2 ise serinin en başarılı bulunan oyunlarından birisi olduğu için hala oyuncular tarafından tercih ediliyor denilebilir.

Başarılı ve maceradan maceraya atılan bir Amerikan askerini oynadığımız oyunun bazı bölümleri ise oldukça zor geçiliyor ve bu yüzden oyuncuları bezdirmesi mümkün. Bu bölümleri atlayabilmek ve gerisinden devam edebilmek için save dosyalarını kullanabilir ve oyunun tüm kısımlarını açabilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 2 için sunduğumuz bu save dosyası sayesinde hiç zorluk yaşamadan istediğiniz bölümü oynayabilir, sevdiğiniz yerleri tekrarlayabilir ve daha yüksek zorluk seviyelerinde denemeler yapabilirsiniz.

Eğer FPS oyunlarını seviyor ve modern silahlara, tanklara, savaş araçlarına ilgi duyuyorsanız Call of Duty: Modern Warfare 2'yi bir de tamamen bitirilmiş olan save dosyası ile oynamayı deneyin. Yamayı indirdikten sonra Call of Duty: Modern Warfare 2 kurulum klasörü altındaki player dizinine içerisindeki dosyaları kopyalamanız gerekiyor.

YORUMLAR