Cici Kuş (windows)

Cici Kuş

Cici Kuş
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cici Kuş Flappy Bird benzeri bir oyundur

Cici Kuş meşhur Flappy Bird oyununun Türk versiyonu olarak tanımlanabilecek tarayıcı tabanlı ücretsiz bir beceri oyunudur.

Flappy Bird oyunu çıkış yapmasının ardından kısa bir süre içerisinde bir hastalık gibi yayılmış ve milyonlarca oyu sever tarafından oynanmıştı. Oyun oldukça basit bir mantığa sahip olmasına rağmen inanılmaz derece zordu ve bu zorluğu oyunu popüler yapan öğeydi. Oyuncular Flappy Bird oynadıkça ve başarısız oldukça sinirleniyor ve saç baş yolacak hale geliyordu. Fakat yine de hırs yapan oyuncular bu zor oyunda en yüksek puanı yakalamak için arka arkaya oyunu oynuyordu. Bu sayede çılgın bir rekabet ortamı oluştu ve birçok kişi Flappy Bird hastalığına bulaştı.

Fakat oyunun yapımcısı uygulamayı bir süre sonra uygulama marketlerinden kaldırdı. Bu nedenle oyunu uygulama marketlerinden artık indiremiyoruz. Cici Kuş bize Flappy Bird ile aynı oynanışı sunuyor ve oyunu bilgisayarlarımızda internet tarayıcımız üzerinde oynama imkanı veriyor. Fakat bu sefer tamamen ülkemize uyarlanmış bir oyun bizleri beklemekte. Cici Kuş'ta bir polis tomasını kontrol ederek Gezi Parkı'nın üzerinde bu toma ile gezintiye çıkıyoruz. Amacımız tomanın kanat çırpmasını sağlayarak ağaçlara takılmasını önlemek. Oyunu oynayabilmek için farenin sol tuşuna tıklamamız yeterli.

Cici Kuş'ta oyun bitince karşımıza çıkan "Anlayamazsınız..." yazısı ve arkaplandaki binaların üzerindeki"AGOGLU" gibi mizahi öğeler bizleri bekliyor.

YORUMLAR