Clipboard Pimper 2.0 (windows)

Clipboard Pimper

2.0
Clipboard Pimper
ÜCRETSİZ
İndir 1.60 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clipboard Pimper programını kullanarak bilgisayarınızdaki verileri panoya kopyalayabilir ve toplu olarak yapıştırabilirsiniz.

Windows bilgisayarlarımız kullanırken ctrl ve C tuşlarına basarak gerçekleştirdiğimiz panoya veri kopyalama işlemi maalesef işletim sisteminin bu konuda çok gelişmiş olmaması nedeniyle sadece tek bir verinin kopyalanması ile sonuçlanıyor. Bu durum ise maalesef sık sık ve çok sayıda dosya kopyalama işlemi gerçekleştirenler için oldukça zorlayıcı olabiliyor. Zira tablolar, yazı dosyaları, görseller ve diğer çalışmalar genellikle çok sayıda farklı verinin kopyalanarak yapıştırılmasını mecburi kılıyor.

Clipboard Pimper programı ise Windows’un bu basit sorununa çözüm getirebilmek için hazırlanmış ücretsiz programlar arasında. Birden fazla verinin kopyalanmasını ve daha sonra yapıştırılmasını sağlayan uygulama, kopyalanan veriler arasında aramalar yapabilme olanağı da sunuyor. Ancak arayüzünün oldukça eski göründüğünü ve görsellikten uzak olduğunu da belirtmek gerek.

Kopyalanan yazıları direkt olarak bir yazı dosyası halinde kaydedebilmek de mümkün ancak maalesef tüm kopyaladığınız yazılar uygulamanın arayüzünde tek parça olarak görünüyor ve bu durum işleri biraz zorlaştırabiliyor.

Her ne kadar çok detaylı programlardan olmasa da bu konuda deneyebileceğiniz ücretsizlerden birisi olduğunu söyleyebilirim. Videolar, görseller ve çok gelişmiş formül içerikleri gibi verileri hafızada tutması mümkün değil ve bu nedenle işletmeler için de yetersiz kalabileceği de göz önünde bulundurulmalı.

YORUMLAR