Cloud Backup Robot 1.0.0.0 (windows)

Cloud Backup Robot

Cloud Backup Robot
ÜCRETSİZ
İndir 31.96 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cloud Backup Robot programından faydalanarak hem dosyalarınızı hem de SQL veritabanlarınızı yedekleyebiliyorsunuz.

Cloud Backup Robot programı, bilgisayarlarında bulunan dosyaların en hızlı şekilde otomatik olarak yedeklenmesini isteyen kullanıcılar yahut SQL veritabanları gibi geliştiricilere yönelik ürünlerin yedeklenmesine ihtiyaç duyanlar için hazırlanmış ve gücünü bulut depolama servislerinden alan bir yedekleme programı olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz programın oldukça verimli ve etkili bir şekilde çalıştığını da belirtmek gerek.

Uygulama içerisinde yer alan seçeneklerin kolayca ayarlanabilir olmaları ve Dropbox, Box, Drive, OneDrive, Amazon S3 gibi tüm sık kullanılan bulut depolama servislerinin yedekleme için kullanılabilir olmaları sayesinde yedeklerinizin istediğiniz hesabınızda tutulmasını sağlayabiliyorsunuz. Bahsettiğimiz bu bulut depolama servisleri en güvenilir servisler oldukları için herhangi bir veri kaybı durumuyla da karşılaşma olasılığınızın pek olmadığını unutmamak gerekiyor.

Sık sık otomatik yedekleme yapmayı düşünüyor ve yedeklerin çok fazla yer kaplamasından korkuyorsanız, Cloud Backup Robot'ta yer alan eski yedekleri ortadan kaldırma özelliğinden de faydalanmanız mümkün. Böylece eski tarihli ve artık işinize yaramayacak olan yedek dosyalarından kurtulabiliyor, bulut depolama alanınızı her daim boş tutabiliyorsunuz.

Aldığınız yedeklerin şifreli bir şekilde saklanmaları sayesinde veri aktarımı esnasında verilerinize erişmek isteyebilecek kötü niyetli kişilerin dosya içeriklerini çalabilmeleri gibi bir ihtimal de bulunmuyor. Otomatik zamanlama aracı sayesinde dilerseniz manuel dilerseniz de otomatik olarak yedeklerin alınmasını sağlayabiliyorsunuz.

Eğer hem kişisel dosyalarınız hem de Microsoft SQL veritabanları verilerinizi devamlı olarak yedek altında tutmak istiyor ve daha sonra bu dosyalara yeniden hızlıca erişmek istiyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.