Color My Facebook

Color My Facebook
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facebook'un klasik mavi temasından sıkılanlar için farklı renkler sunan Chrome eklentisi.

NOT: Color My Facebook eklentisi yayından kaldırılmıştır ve eklentiyi indirebilmek artık mümkün değildir.

Color My Facebook eklentisiyle, Facebook'un klasik mavi şablonunu farklı renklerle değiştirebilir, Facebook'a farklı bir hava katabilirsiniz.

Uygulamanın kurulumu gayet basit, herhangi bir zorluk yaşamadan saniyeler içinde kurup, kullanmaya başlayabilirsiniz. Eklentiyi indirdikten sonra tarayıcınıza ekliyorsunuz. Kurulum tamamlandıktan sonra tarayıcınızı yeniden başlatıp, Facebook'a girdiğinizde rengin değişmiş olduğunu görebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerini denemek için, Facebook'un üst şeridindeki Gizlilik Kısayolları butonunun yanındaki aşağı ok işaretine basın. Color My Facebook seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneğe tıkladığınızda karşınıza renk paleti gelecek, buradan istediğiniz rengi seçip Facebook kullanımınıza ayrı bir hava katabilirsiniz.

Önemli bir hatırlatma yapalım; Facebook'un rengini değiştirmeye yönelik birçok Facebook uygulaması bulunuyor. Ancak unutmayın ki, bu tür uygulamalar tamamen sahte ve zararlı yazılımlardır. Color My Facebook eklentisiyle yaptığınız değişiklikler sadece kullandığınız bilgisayardaki tarayıcıda geçerli olacaktır. Başka bir bilgisayardan Facebook'a giriş yaptığınızda yine mavi temayı göreceksiniz.