COLOR RETRO RACER : MILES CHALLENGE (windows)

COLOR RETRO RACER : MILES CHALLENGE

COLOR RETRO RACER : MILES CHALLENGE
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    164

  • Üretici

    bacq-stellan

COLOR RETRO RACER : MILES CHALLENGE reflekslerinizi sınayan bir yarış oyunu

COLOR RETRO RACER : MILES CHALLENGE "çerezlik" olarak değerlendirebileceğimiz, vakit öldürmek için ideal bir yarış oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan COLOR RETRO RACER : MILES CHALLENGE, 80'li yıllar ve 90'lı yılların başındaki dönemi konu alan bir yapım. Hatırlanacağı üzere o dönemde VHS - video kaset sistemleri bir hayli popülerdi. Bu sistemler temel eğlence kaynağımızdı, sevdiğimiz filmleri kiralar veya televizyon programlarını kaydederdik. İşte o dönemin eğlencesi COLOR RETRO RACER : MILES CHALLENGE ile geri dönüyor.

COLOR RETRO RACER : MILES CHALLENGE içinde basit bir oyun barındıran bir yapım. Bu ilginç yarış oyununda bir noktayı kontrol ediyoruz. Noktayı sağa ve sola doğru oynatarak rengini değiştirebilmemiz mümkün. Otomatik olarak ilerleyen nokta, kontrol noktalarından geçmekte. Her kontrol noktası da farklı renkte. Bize düşen görev, nokta sürekli ilerlerken onu yönlendirerek bir sonraki kontrol noktasıyla aynı renkte olmasını ve yoluna ilerlemesini sağlamak. Ne kadar uzun süre ilerlersek oyunda o kadar yüksek puan kazanıyoruz.

Oyunda farklı oyun modları bulunuyor. Bu modlar arasındaki temel fark size verilen can sayısının değişiyor olması. Oyun tost makinesinde bile çalışacak şekilde hazırlanmış, yani tarih öncesinden kalmış bilgisayarınızda bile oyunu oynayabilirsiniz. COLOR RETRO RACER : MILES CHALLENGE'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- İşlemci

- 512 MB RAM

- Ekran kartı

- 10 MB boş depolama alanı

- Elektrik

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR