Construct Road Bridge 3D (windows)

Construct Road Bridge 3D

Construct Road Bridge 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Construct Road Bridge 3D oyununda elinizdeki materyalleri kullanarak tırın geçebileceği köprüler yapıyorsunuz.

Construct Road Bridge 3D, Windows 10 tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz köprü kurma oyunlarından biri. Kurduğunuz köprüden tır geçeceğinden köprüyü olabildiğince sağlam kurmanız ve sonrasında onayı vermeden kontrol etmeniz gerekiyor.

Oyunda tüm amacınız tırın köprü üzerinden karşıdan karşıya geçmesini sağlamak. Bu amacınıza ulaşmak için kullanabileceğiniz 6 materyal var. Her bölümde farklı bir yolda ilerlemeniz gerektiğinden bu köprüyü oluşturan materyalleri dikkatlice seçmeniz gerekiyor. İlk etapta birkaç çubuk koyarak köprüyü oluşturabiliyorsunuz lakin birkaç bölüm geçtikten sonra köprüyü daha çok materyalle kurmanız gereken yollarla karşılaşıyorsunuz.

Oyun hem oynanış hem de içerik yönünden Bridge Constructor’a göre çok basit kalmış. Bridge Constructor’da bildiğiniz üzere çok daha karmaşık köprüler kurmanız gerekiyordu ve sonrasında deprem, trafik gibi köprüyü zorlayacak unsurlara karşı test etmeniz gerekiyordu. Eğer köprünüz bunlara rağmen ayakta kalıyorsa bölümü tamamlıyordunuz. Lakin bu oyunda bu kadar detaya inilmemiş. Köprüyü oluştururken çok az sayıda materyal arasından seçim yapıyorsunuz ve bölümü tamamlamak için tırın köprüden sağ salim geçmesi yeterli oluyor.

YORUMLAR