Coowon Browser

Coowon Browser
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı

Coowon Browser ile internette hızlı bir şekilde sörf yapabilirsiniz

NOT: Yazılımın indirme bağlantısı kötü amaçlı yazılım uyarısı vermesi nedeniyle kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz:
https://www.tamindir.com/windows/internet/tarayicilar-ve-gezginler/

Coowon Browser, sunduğu hızlı internet gezintisi imkanının yanında oyunseverlere özel olarak geliştirilmiş ek özellikleri ile parlayan bir internet tarayıcısıdır.

Chrome altyapısına sahip Coowon Browser bu sayede hızın yanında kararlılık, güvenilirlik ve eklenti desteği kazanmaktadır. Coowon Browser, Coowon AppCenter altında sunduğu oyunlara özel eklentiler sayesinde bot yürütme işlemlerini otomatik hale getirmektedir. Coowon Browser'ın ana amaçlarından olan bot yürütme ilgili görevlerin kendiliğinden gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Coowon Browser'ın önemli özelliklerinden biri farklı sekmelerde farklı hesaplar ile giriş imkanı sunmasıdır. Böylece aynı anda aynı tarayıcı üzerinde farklı sekmelerde farklı hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz.

Coowon Browser oyun hızı ayarlama özelliği ile tarayıcı üzerinde oynadığınız flash oyunlarınızın ya da tarayıcı tabanlı oyunlarınızın hızını arttırıp azaltabilmektedir. Coowon Browser'ın diğer özellikleri şunlardır:

  • Fare ve klavye hareketlerini kaydederek tekrarlayabilme
  • Yanlışlıkla kapatılan sekmeleri özel tuş ile geri getirme
  • Sekmelerin üzerine çift tıklama ile sekmeleri kapatabilme
  • Seçilen metinleri sürükleyerek arama başlatabilme
  • Farenin sağ tuşa basılı tutarak yapacağınız hareketlerle tarayıcıyı kontrol edebilme

YORUMLAR