Copy Protect 2.0.1 (windows)

Copy Protect

Copy Protect
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 22.71 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Copy Protect programını kullanarak bilgisayarınızdaki medya dosyalarını kopya koruması altına alabilir ve şifreleyebilirsiniz.

Copy Protect programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda bulunan medya dosyalarının başkaları tarafından ele geçirilmelerine engel olan ve böylece kişisel verilerinizin güvenliğini garanti altına alan uygulamalar arasında yer alıyor. Deneme sürümü olarak ücretsiz şekilde sunulan ve sade arayüzü sayesinde tüm işlevlerini sorunsuzca kullanabileceğiniz uygulamanın tek eksi yanı deneme sürümünde medya dosyaları üzerine filigran atması.

Programı kullanmaya başladığınızda, hangi resim, video ve diğer medya dosyalarınızın koruma altına alınacağını seçiyorsunuz ve o dosyalar Copy Protect tarafından birer exe dosyası haline getiriliyorlar. Yaratılan bu exe dosyalarının ise en büyük özelliği, yaratıldığı sabit disk dışında herhangi bir diğer disk üzerinde açılmamaları.

Yani koruma altına aldığınız dosyalarınızı birisi başka bir diske kopyalasa bile dosya açılmıyor ve çalışmayı reddediyor. Fakat bilgisayarınızda bulunan diğer kullanıcılara isterseniz izin verebiliyor ve onların da medya içeriklerinizi görüntüleyebilmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Yaratılan exe yani uygulama dosyalarının şifrelenmiş olmaları sebebiyle kırılmaları mümkün değil ve bu sayede dosyalarınızın ele geçirilmesi durumunda hiç bir sorun yaşamadan güvenle hayatınıza devam edebiliyorsunuz. Medya dosyalarının yanında bazı belge formatlarını da destekleyen Copy Protect, iş hayatındaki belgelerinizi korumak için de katkıda bulunacaktır.

Eğer elinizde bulunan belge, resim ve video dosyalarını korumak istiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerekenler arasında. Programı beğenecek olursanız tam sürümünü de satın alabilir ve herhangi bir filigran olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

YORUMLAR