Folder Guard

Folder Guard

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 8,226
  • DOSYA BOYUTU 2.88 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WinAbility Software Corporation

Folder Guard, dosya ve klasörlerinizi meraklı gözlerden koruyabileceğiniz başarılı bir güvenlik programıdır.

Folder Guard, sabit diskiniz üzerinde yer alan dosya ve klasörleri şifreleyerek meraklı gözlerden koruyabileceğiniz başarılı bir şifreleme ve güvenlik programıdır.

Kullanıcıların farklı dizinleri şifreleyerek dosyalarını korumalarına olanak sağlayan program, yaptığı işi oldukça iyi şekilde yerine getirmektedir. Kazara yönetici şifrenizi unutursanız, bilgisayarınızı kurulum sırasında oluşturulan geri yükleme noktasına geri döndürerek her şeyi eski haline geri getirebilirsiniz.

Program içerisinde yer alan kurulum yardımcısı sayesinde ayarlarının yapılandırılması da oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken kurulum yardımcısını çalıştırmak ve yapılması gereken adımları tek tek izlemektir.

Kurulum yardımcısı dışında dosyalarınızı ve klasörlerinizi korumak için ikinci bir yol daha vardır. İçerisinde dosya gezginiyle birlikte gelen program yardımıyla istediğiniz klasörleri doğrudan seçerek, klasörlere istediğiniz izinleri kolayca atayabilirsiniz.

Şifrenizi unutmanız durumunda Folder Guard yardımıyla daha önce hazırlamış olduğunuz bir sistem kurtarma CD'si veya USB belleği yardımıyla şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Kolay kullanımı ve gelişmiş özellikleri sayesinde verilerini korumak isteyen kullanıcıların en büyük yardımcılarından biri olan Folder Guard'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.