Crookz - The Big Heist Demo (windows)

Crookz - The Big Heist

Crookz - The Big Heist
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crookz - The Big Heist zorlu ve bir o kadar da eğlenceli bir strateji oyunudur

Crookz - The Big Heist taktiksel bir yapıya sahip olan ve üst kalite bir oyun deneyimi sunan bir banka sorgunu oyunu olarak tanımlanabilir.

1970'li yıllarda geçen bir hikayeye sahip olan Crookz - The Big Heist'de hırsızlığı bir sanat olarak icra eden bir ekibin maceralarına katılıyoruz. Ekibimiz zamanında soygun yeteneklerini kullanarak en zengin evlere gizlice girip değerli mücevherleri çalmış ve yakjalanmamıştır. Fakat ekibimizin başarısı Venedik'te gerçekleştirdikleri bir müze soygununda sonlanmıştır. Ay Taşı olarak adlandırılan paha biçilemeyen mücevheri ele geçirmeyen çalışan kahramanlarımız ekip üyelerinden birinin ihanetiyle farklı yollara gitmek zorunda kalmıştır. Bu olayın üzerinden 5 sene sonra ekip üyeleri bir araya gelerek kendilerine ihanet eden arkadaşlarından intikam almak için hazırlıklara başlamıştır. Bu intikam operasyonu onlara bir yandan da büyük bir servet kazandıracaktır.

70'li yılların atmosferini çok başarılı bir şekilde canlandırmayı başaran Crookz - The Big Heist bir taktiksel strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda gerçekleştireceğimiz soygunlarda ilk olarak nasıl bir taktik izleyeceğimizi planlıyoruz. Sonsrasında ise bu planı kusursuz bir şekilde uygulamaya çalışıyoruz. Gerçekleştireceğimiz soygunlarda birden fazla kahramanı aynı anda yönetmekteyiz. Kimi zaman kahramanlarımızın yeteneklerini senkronize bir şekilde kullanarak atlatacağımız alarm sistemleri ve engeller ile karşılaşacağız. Yakalanmadan soygunu gerçekleştirdiğimizde kazancağımız parayla ekip üyelerimize gelişmiş teçhizatlar satın alabiliyoruz.

Farklı yeteneklere sahip kahramanlara yer veren Crookz - The Big Heist'in güzel grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 2 yüklü Windows Vista, Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi ve üst versiyonları
  • 2.7 GHZ çift çekirdekli AMD veya Imtel işlemci
  • 4 GB RAM
  • DirectX 10 uyumlu 512 MB ekran kartı
  • DirectX 11
  • 4 gb boş depolama alanı
  • DirectX 9 uyumlu ses kartı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR