DAMN NFO Viewer 2.10.0032.RC3 (windows)

DAMN NFO Viewer

DAMN NFO Viewer
ÜCRETSİZ
İndir 0.26 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DAMN NFO Viewer programını kullanarak NFO dosyalarını açabilir ve düzenleyebilirsiniz.

DAMN NFO Viewer programı, bilgisayarlarınıza yüklediğiniz çeşitli dosyaların veya uygulamaların yanında gelen NFO formatındaki dosyaları açabilen ücretsiz uygulamalardan bir tanesi ve NFO'nun yanısıra TXT ve DIZ formatındaki dosyaları da açabiliyor ve düzenleyebiliyor.

Programın arayüzünün çok kolay kullanılır bir yapıda olması ve gerekli tüm araçların arayüzde bulunması sayesinde kullanırken pek bir zorluk çekeceğinizi sanmıyorum. NFO dosyalarında genellikle bazı işe yarar bilgilerin yer alması ve ASCII resim sanatının kullanılması sebebiyle bu işe özel bir yazılım kullanmak isteyenlerin işini görecektir.

DAMN NFO Viewer'ın sahip olduğu özelleştirilebilir arayüz ve geniş denilebilecek metin düzenleme opsiyonları sayesinde hem düz metinler yazmak, hem de ASCII girdileri hazırlamak oldukça kolay. Elbette kopyalama, yapıştırma, biçimlendirme gibi seçeneklerin hepsi düzenlemeleri daha uygun hale getirmek için program içerisinde mevcut.

Unicode desteğine sahip olan programda varolan tüm karakterleri göstermek mümkün. Böylelikle arada bir sıradışı ve standart klavyelerde bulunmayan harf ve şekilleri kullanan kullanıcılar da zorluk çekmeden bunlardan faydalanabiliyorlar.

Programın kurulum aşamaları veya çalışması esnasında herhangi bir aksaklık yaşamadığımızı ve programın sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullandığını da eklemek gerek. NFO düzenleme programı arayanların göz atması iyi olacaktır.

YORUMLAR