Doszip Commander 3.26 (windows)

Doszip Commander

Doszip Commander
ÜCRETSİZ
İndir 0.11 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doszip Commander programını kullanarak komut satırıyla sıkıştırılmış dosyaları açabilir ve sıkıştırabilirsiniz.

Doszip Commander uygulaması, geçmişte olduğu gibi DOS komutlarını kullanarak sıkıştırılmış dosyaları yönetmek isteyen kullanıcılar için oldukça güzel bir alternatif haline geliyor. Zira program sadece klavyeden komutlar girilerek kullanılıyor ancak fare desteğinin de mevcut olmasıyla ufak tefek işlemleri farenizi kullanarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Programı kullanırken basit tasarlanmış ve tüm bilgileri farklı yanlarda gösterebilen yapısı sayesinde pek zorlanacağınızı sanmıyorum. Varolan sıkıştırılmış dosyalar üzerinde silme, kopyalama ve taşıma gibi işlemler gerçekleştirmek ve bunun yanında düzenleme, görüntüleme yapmak da mümkün.

Varolan klasör veya dosyalarınızı sıkıştırmak, daha sonra sıkıştırılmış dosyalarınızı yeniden klasörler haline getirmek de programda bulunan kısayollar sayesinde gerçekleştirilebiliyor. Standart bir Zip programı gibi tüm sıkıştırma işlemlerini gerçekleştirebildiği için bu konuda bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

İlk bakışta oldukça basit görünmesine rağmen dosya içeriklerini karşılaştırma, özelliklerine göz atma, bilgisayardaki sürücülerin alan istatistiklerini görme gibi bazı ekstra özellikler de barındıran uygulama, ücretsiz olarak sunulduğu için tüm kullanıcılar tarafından tercih edilecektir. Bilhassa uzun yıllar önce bilgisayar kullanmaya başlayan ve komut satırını daha kullanışlı bulan kullanıcıları tatmin edecektir.