DoubleTwist

DoubleTwist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    130

  • ÜRETİCİ

    doubleTwist

Windows bilgisayarlarınıza kullanabileceğiniz müzik dinleme ve senkronize etme uygulamasıdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Android cihazlarınızda da kullanabileceğiniz bir müzik dinleme uygulaması olan DoubleTwist'in bir de Windows bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama ile mobil cihazlarınızda bulunan müzik, video ve fotoğraflarınızı bilgisayarlarınızla senkronize edebilirsiniz.

Akıllı telefonların yanında, tablet, PDA, mp3 player gibi cihazlarınızla da kullanabileceğiniz programla bütün içeriklerinizi senkronize edebilirsiniz. Özellikle iTunes kullanıcılarının aşina olduğu bir arayüzle gelen programda soldaki çubukta farklı kategorileri görebilir, ana ekranda da seçtiğiniz kategorilerdeki içerikleri görebilirsiniz.

Uygulamanın eksi yönlerinden bir tanesi sürükle bırak yöntemini desteklemiyor olması ve çok fazla özelleştirme seçeneği olmaması diyebilirim. Onun dışında gayet sorunsuz bir şekilde çalışan bir program olduğunu söylemek mümkün.

Program ile yalnızca senkronizasyon yapma işlemini gerçekleştirme değil aynı zamanda bir diğer uygulamayı açmak zorunda kalmadan müzikleri dinleme ve fotoğraflar göz atma şansına da sahipsiniz.

Genel olarak başarılı bir program olduğundan indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR