Download Accelerator Manager 4.5.23 (windows)

Download Accelerator Manager

Download Accelerator Manager
ÜCRETSİZ
İndir 1.67 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İnternet üzerinden hızlı indirme işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız Download Accelerator Manager (DAM) ücretsiz indirme, hızlandırma ve yönetme programı tam size göre.

Download Accelerator Manager programı dosya indirme işlemlerinizi çok daha hızlı hale getirmenize yardımcı olucak ücretsiz bir indirme yöneticisi. Sahip olduğu indirme zekası ile kat kat daha hızlı indirme işlemleri gerçekleştirebilmenize olanak sağlayan bu araç içerisinde bulundurduğu takvim ile zaman ayarlı indirme işlemleri yapmanıza, yarım kalan indirme işlemlerinize kaldığınız yerden devam etmenize ve indirme işlemlerinizi organize etmenize olanak tanıyor.

DAM aynı zamanda son yıllarda çok popüler olan video sitelerinden FLV dosyalarını yakalayıp bilgisayarınıza indirmenize de olanak sağlıyor. YouTubeMySpace, DailyMotion, Bebo, MetaCafe, LiveVideo, Tudou ve YouKu gibi milyonlarca video barındıran sitelerden dilediğiniz ve beğendiriğiniz videoları bilgisayarınıza direkt olarak indirmenize yardımcı oluyor.

Program gelişmiş dinamik indirme segmentasyonu olarak adlandırılan özelliği sayesinde en iyi indirme hızlarına ulaşmanızı sağlarken her türlü oluşabilecek olay, hata, bağlantısı kopması, güç kaybı gibi beklenmeyen sorunlara karşı indirme işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz için elinden geleni yapıyor.

Dilerseniz program internete bağlanıp belirlediğiniz dosyaları otomatik olarak indirebiliyor, indirme işlemi bittiğinde bilgisayarınızı kapatabiliyor. Çok özellikli bu indirme yöneticisi korunan sitelerden bile dosya indirmenize olanak sağlarken çerez, proxy, HTTP, HTTPS ve FTP protokollerine destek veriyor. Aynı zamanda Internet Explorer ve Firefox desteği de bu gelişmiş indirme yöneticisinde mevcut.

Programın en önemli özellikleri arasında ise Ad-Aware, AVG Anti-Virus, Avast, Spybot, McAfee VirusScan, SpywareBlaster ve CCleaner gibi güvenlik yazılımlarıyla uyumlu olarak çalışması ve indirilen dosyalar üzerinde bu ek programlarla birlikte tarama yapması yer alıyor.

YORUMLAR