Dreii (windows)

Dreii

Dreii
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dreii çok oyunculu olarak oynanabilen bir bulmaca oyunu

Dreii takım çalışmasının keyfini çıkarmanıza yardımcı olan bir bulmaca oyunu.

Oldukça ilginç oyun dinamikleri içeren bir oyun olan Dreii'de oyuncular zekalarını ve takım olarak hareket etme yeteneklerini birleştirerek karşılarına çıkan bulmacaları çözüyorlar. Dreii'de her oyuncuya helikopter benzeri araçları kontrol etme imkanı veriliyor. Bu araçlar havada belli bir miktarda yük taşıyabiliyorlar. Oyundaki temel amacımız ise ekranda göreceğimiz nesneleri buy helikopter şeklindeki araçlarımızı kullanarak taşımak ve kuleler oluşturmak. Fakat bir nesneyi taşıyabilmek için tek bir aracın taşıma gücü yeterli olmuyor; bu nedenle diğer oyuncularla güç birliği yapmamız ve bulmacaları birlikte çözmemiz gerekiyor.

Dreii'de her bölümde karşımıza farklı türde bulmacalar çıkıyor, ayrıca bazı bölümlerde işleri karıştıran engeller de işe dahil oluyor. Fırtınalar ve patlayıcılar bu engellerden birkaçı. Oyunu diğer oyuncularla birlikte oynuyor oluşunuz işe renk ve heyecan kazandırıyor.

Düşük sistem gereksinimlerine sahip olan Dreii hemen hemen ger bilgisayarda rahatça çalışabiliyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- İnternet bağlantısı

- 500 MB boş depolama alanı

YORUMLAR