DVD to ISO 1.0 (windows)

DVD to ISO

1.0
DVD to ISO
ÜCRETSİZ
İndir 0.37 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DVD to ISO programını kullanarak kolayca DVD disklerinizi bilgisayarınıza ISO olarak kaydedebilirsiniz.

Sahip olduğumuz DVD diskler, çok sık kullanıldıkları durumlarda maalesef zamanla yapısal bozunmalara uğruyorlar ve bu durum nedeniyle veri kayıplarıyla karşılaşmak mümkün hale geliyor. Bilhassa filmler ve müzikler içeren disklerin çok sık kullanılmaları nedeniyle karşılaşılan bu kötü vaziyeti önlemek için bazı programlar da elbette mevcut.

DVD to ISO programını kullanarak DVD disklerinizi bilgisayarınızın sabit diskine ya da diğer taşınabilir disklerinize ISO formatında kaydedebilir, böylece dilerseniz direkt olarak daha sonra ISO'dan çalıştırabilir, yahut orijinal DVD bozulduğunda yenisini yazdırabilirsiniz.

Programın işlevlerine sahip olan pek çok farklı uygulama mevcut ancak çok sade ve sadece tek bir arayüzden oluşması nedeniyle DVD to ISO deneyimsiz kullanıcıların tercihlerinden birisi olacaktır. Basitliği sayesinde çok hızlı bir şekilde işlem yapmanıza olanak tanırken, ücretsiz olması ise bedel ödemeden ISO diskler yaratmanızı sağlıyor.

DVD sürücünüze diskinizi taktıktan sonra ISO dosyasının hangi konumda yaratılacağını seçiyor ve hemen "Create" butonuna basarak dönüştürme işleminin başlatıyorsunuz. İşlem bittiğinde uyarı çıkması ve işlemin yarıda kesilebilmesi de programın diğer işlevleri arasında.

YORUMLAR