Easy Burning Studio

Easy Burning Studio
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Burning Studio, CD/DVD/Blu-ray diskleriniz üzerine veri yazabileceğiniz güçlü bir disk yazma programıdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif  programlar için CD/DVD/Blu-ray araçları kategorisine göz atabilirsiniz.

Easy Burning Studio, bilgisayar kullanıcılarının CD/DVD/Blu-ray diskler üzerine sabit diskleri üzerinde yer alan verileri yazdırabilecekleri güçlü bir disk yazma programıdır.

Disk yazma işlemlerinin dışında sahip olduğu diğer araçlarla da dikkat çeken program yardımıyla ISO dosyaları oluşturabilir, ISO dosyaları yazdırabilir, yeniden yazdırılabilir disklerinizi biçimlendirebilir, ses CD'leri oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Oldukça sade ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program üzerinde yapabileceğiniz tüm işlemler farklı sekmeler ve başlıklar altında listelenmiştir. Örneğin müzik CD'si yaratmak için "Music" sekmesi altına giriş yapmalı ve ardından müzik CD'si oluştur veya müzik CD'sini bilgisayara kaydet seçenekleri yardımıyla istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

Program yardımıyla gerçekleştireceğiniz tüm işlemleri sihirbaz görünümlü arayüz yardımıyla sadece birkaç tıklamayla gerçekleştirmeniz mümkün. Bu nedenle her seviyeden bilgisayar kullanıcısı Easy Burning Studio'yu hiç zorlanmadan kullanabilir.

Yazdırma işlemlerini CD/DVD/Blu-ray yazıcınızı en iyi şekilde optimize ederek kısa sürede ve sorunsuz şekilde tamamlayan program, gerçekten piyasada yer alan birçok disk yazma programına göre oldukça iyi bir performansa sahiptir.

CD/DVD/Blu-ray diskleriniz üzerine veri yazdırmak, video veya müzik CD'leri hazırlamak, ISO dosyaları oluşturmak veya ISO dosyalarını diskler üzerine yazdırmak için güçlü bir program arayışı içerisindeyseniz, Easy Burning Studio'yu deneyebilirsiniz.

YORUMLAR