EF Commander Free 10.80 (windows)

EF Commander Free

EF Commander Free
ÜCRETSİZ
İndir 4.90 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki dizin ve dosyaları en kolay şekilde yönetebilmek ve işlemler gerçekleştirmek için bu ücretsiz programı deneyin.

EF Commander Free programı, bilgisayarınızın kendi dosya yöneticisini yetersiz buluyorsanız kullanabileceğiniz karmaşık ancak kolay kullanılır dosya yönetici programlarından bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Ücretli olan sürümünde çok daha fazla detay yer alsa da bu sürümü de pek çok standart kullanıcının ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde.

Programın temel olarak iki kısma ayrılmış bir paneli bulunuyor ve hem klasörlerin içeriğini görme imkanı hem de operasyonlar gerçekleştirme olanağı sunuyor. Her iki panelin yerini değiştirmek de kolay kullanılır yapısı sayesinde mümkün.

Dosya kopyalama, yapıştırma, taşıma, silme, yeniden adlandırma, arama, karşılaştırma gibi pek çok seçenek de yer alıyor ve ayrıca ağ bağlantıları hakkında işlemler yapma ve bilgisayarı kapatma menüleri de yine programın bünyesinde bulunanlar arasında. Sürekli olarak klasörler arasında ileri geri gezmek zorunda kalanların kesinlikle beğeneceğine inanıyorum

İşlerinizi hızlandırmak için kullanabileceğiniz EF Commander Free ile dosya ve klasörlere dair işlemleri çok daha kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.